You are here: Home > Noor Ballett Fouettè > Mida tehakse balletistuudios?

Mida tehakse balletistuudios?

Olen väga uhke ja rõõmus selle üle, et Noor Ballett Fouette balletistuudios ei rakendata väikeste peal füüsilist jõudu ning keegi ei hakka pisikesi 3-6 aastaseid jõuga venitama  ega neile haiget tegema, mis ei tähenda, et neid ei suunata ise vaikselt edasiarenemiseks vajalikke harjutusi tegema.

3-aastaste tund

 

Kui aus olla, siis balleti puhul on palju olulisemaid asju kui spagaadi maha saamine – näiteks tasakaal keha ja hinge vahel ning oskus kontrollida oma lihaseid. Suur vajadus spagaatide järgi tuleb tegelikult ,

peale aastat-paari balletikoolis ning painduvuse arendamiseks on seal lausa eraldi tunnid.

Balletistuudiod on peamiselt tasakaalu ning hoiaku arendamise koht. Sekka lihtsamaid balletiharjutusi, iseseisvat kerget venitamist, rütmikat, elementaarseid oskuseid kuidas teha ringi ning kuidas teistega arvestada ja loomult on oma osa ka pisikestele kõige olulisemal-mängul.


 

stuudioõpetajad jälgivad lapsi väga tähelepanelikult ja märkavad kindlasti, kui keegi neist on nii heade eeldustega, et teda võiks rohkem arendada. Samuti oskavad nad seetõttu, et nii laste iseloomu kui füüsilisi eeldusi hoolikalt jälgivad, lapse eelduste arendamise osas kindlasti nõu anda, kui vanem seda soovib.

 

Lisaks õpivad pisikesed, meie oma koreograafi Tõnu Veileri välja mõeldud, kergemaid tantse, milles nad enamasti kujutavad erinevaid loomi. Need on ka nende esinemisnumbrid.

 

 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply

//