You are here: Home > Üldine > Mis vahepeal juhtunud on

Mis vahepeal juhtunud on

Vahepeal on toimunud päris palju uut ja huvitavat:

Annaliisast on kasvanud noor neiu, kelle tõsiseks plaaniks on saada tantsijaks.

Noor Ballett Fouette-l olid esinemised Merivälja pansionis(dets 2013), ballett Sipsiku esietendus,

Augustis 2014 järjekorras juba teine balletilaager/seminar, mis sel aastal kulmineerus Galaõhtuga Haapsalu Kultuurikeskuses.

Minust on saanud kirglik tantsu ja tantsijate pildistaja.

Annaliisal oli astmevahetuseksam ja ta lõpetas I astme neljade viitega ning on nüüd NBF IIA klass.
Lisaks jõudis ta osaleda lausa kahel konkurssil: esimeseks Future Model and Talent Estonia(seal saavutas ta I-st runner up tiitli talendiosas. Ehk siis modellipoolega on nii nagu ikka :) )Ning juunis, Little Miss Estonia 2014 raames, oli lausa 2 erinevat võistlust, millest mõlemad, Talent Grand Prix ning Little Miss Estonia 2014, ta ka võitis. Seega sõidab Annaliisa juba septembris Türki Antalyasse Eestit esindama lausa kahel rahvusvahelisel suurvõistlusel: lavakunsti olümpia Golden Laurel ning Little Miss World.
Paraku on Eestis toetustega nagu ikka-hakkama tuleb ise saada.
Kui näiteks Usa või nii mõnedki teised riigid saadavad riiklike võistluste võitjad sinna nii, et nende mureks jääb vaid hästi esineda ning kostüümid muretseda, siis Eestist minemiseks peab selle raha omast taskust välja võluma.
5000 eurot on päris suur summa, rahalisi toetuseid ei ole kuskilt saanud ja selle pärast otsustasime teha Facebookis kampaania, et sõbrad-tuttavad ja muidu toredad inimesed saaksid meid sellel teekonnal veidikene aidata.

Siinkohal panengi üles väikese annetus-termomeetri, et huvilistel oleks silme-ees sama pilt, mis meilgi. Oleme südamest tänulikud kõikidele headele inimestele!

 

 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply

//